Pentus-Rosimannus: piirilepingu ratifitseerimiseks pole mingeid objektiivseid takistusi (4)

Välisminister Keit Pentus-Rosimannus ütles, et piirilepingu ratifitseerimiseks mingeid objektiivseid takistusi ei ole ning Eesti julgeolekuolukorda selle edasilükkamine ei mõjuta.

Samal teemal

Austrias üritatakse Iraaniga tuumajärelevalves kokku leppida (4) Uuendatud 19:14

ÜRO Julgeolekunõukogu viie alalise liikme ja Saksamaa välisministrid proovivad sel nädalavahetusel Austrias leppida kokku Iraaniga tuumajärelvalve meetmetes. Esmaspäeval on kokkuleppe sõlmimise viimane tähtaeg.

ARVAMUS

Kaspar Jõgeva: nüüdismeedia õitseng maksab ühe euro (2)

Rain Kooli rääkis oma kommentaaris hiljuti nüüdismeedia loojangust. Loojang pole paratamatu, vaid ühiskondlik valik. Selle asemel, et ekspluateerida internetti kui vahendit, lastakse vahendil ekspluateerida ennast. Interneti võiks Eestis aga taltsutada, keelustades tasuta meediateenuse osutamise*, kirjutab meediatööstuse magistrant Kaspar Jõgeva.

EESTI UUDISED

Khati smugeldamiselt tabatud mehed ja naine said karistada

Harju maakohus karistas sel nädalal kolme meest ja üht naist, kes tabati narkojoovet tekitava khat-põõsa võrsete smugeldamiselt.

MAJANDUS

Padar: uue piimatööstuse rajamise toetuseks on kavandatud 18 miljonit eurot (1)

Kesk-Eestisse uue suure piimatööstuse rajamise toetamiseks on põllumajandusministri Ivari Padari kinnitusel planeeritud 18 miljonit eurot.

VÄLISMAA

Tuneesias valitakse presidenti

Tuneesias toimuvad täna esimesed presidendivalimised pärast 2011. aastal toimunud araabia kevade ülestõusu, mis tegi lõpu Zine el-Abidine Ben Ali režiimile.

SPORT

Janari Jõesaar püstitas USA-s karjääri punktirekordi

Eesti korvpallikoondislane Janari Jõesaar on uut hooaega alustanud võimsa hooga, kui karjääri punktirekord aitas tema meeskona Texase Pan-America ülikooli kolmanda järjestikuse võiduni.

KULTUUR

Oscari-võitja Rootsi filmitäht Mikael Persbrandt esitleb täna PÖFFil filmi “Päästmine”

Täna saabub Eestisse Rootsi päritolu maailmakuulus näitleja Mikael Persbrandt.

TEADUS

Tiibeti kiltmaad aitas asustada oder

Tiibeti kiltmaal, n-ö maailma katusel, mitu kilomeetrit merepinnast kõrgemal on elanud inimesi juba vähemalt 20 000 aastat tagasi. Elada ei ole seal kerge, sest õhk on hõre ja ilm on tihti väga külm. Seetõttu ei kujunenud seal pikka aega siiski välja püsiasustust.


MENU.ERR.EE

Indie-staarid Tenfold Rabbit rokkisid raadiomajas Uuendatud 21:27

ERR.ee meelelahutusportaalis Menu oli täna otseülekanne indie-bändi Tenfold Rabbit plaadiesitluskontserdist, mis toimus raadiomaja 1. stuudios.

TOIMETAJA SOOVITAB!

Stoltenberg: Baltikumis on Vene sõjalennukitega seotud intsidentide arv kasvanud kolm korda (1)

Eestisse visiidile saabunud NATO peasekretär Jens Stoltenberg ütles Ämaris peetud pressikonverentsil, et Venemaa tegevus NATO õhuruumi ümbruses on tänavu kasvanud 50%, kuid Baltikumi piirkonnas lausa kolm korda.


VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised