Garri Kasparov: Venemaal on kõige ohtlikum ja ebastabiilsem valitsemisvorm – ainuisikuline diktatuur (8)

Maletaja Garri Kasparov usub, et Venemaa presidendi Vladimir Putini ainuisikuline diktatuur võib viia suure sõjani. Balti riikide ründamiseks ei kasutata aga otsest agressiooni, vaid muid viise, et anda Lääneriikidele mõista, et NATO toimib vaid paberil.

Samal teemal

Eesti Energia tütarfirmade juhid hindavad ametist lahkuva Liive tööd

Eesti Energia ametist lahkuv juhatuse esimees Sandor Liive pidas lõpukõne Eesti Energia Ida-Viru üksuste juhtidele ja spetsialistidele. Liive peab oluliseks, et tal õnnestus luua väärtusahel, mis ühendab põlevkivi kaevandamise ning elektri ja õli tootmise.

ARVAMUS

Igor Taro: tulevahetused annavad tunnistust Venemaa soovist okupeeritud ala laiendada

Tulevahetused Ida-Ukraina rindel jätavad küll rutiinse mulje, kuid nende intensiivsus annab tunnistust Venemaa soovist okupeeritud ala laiendada kõikjal üle rinde.

EESTI UUDISED

Iga kolmas enesetapja on pensionär (1)

Eestis on iga kolmas enesetapja pensionär ning siin läheb vabasurma umbes 70 pensionieas inimest aastas.

MAJANDUS

DNB: Eesti ja Leedu majanduskasv on oodatust kärmem

DNB tõstis Eesti ja Leedu 2014. aasta majanduskasvu prognoosi, kuid langetas ootust Baltimaade sooritusele järgmiseks aastaks.

VÄLISMAA

Leht: Venemaa müüb Hiinale uusimaid õhutõrjekomplekse

Venemaa riiklik relvamüügifirma Rosoboroneksport sõlmis Hiina kaitseministeeriumiga uusimate õhutõrjekomplekside S-400 Triumf müügi leppe, kirjutab Vedomosti.

SPORT

Man City sai Agüero kübaratriki toel Bayernist jagu (3)

Jalgpalli meistrite liigas teenis üliolulise võidu Manchester City, kes alistas koduväljakul üle-eelmise hooaja karikavõitja Müncheni Bayerni 3:2.

KULTUUR

Täna algavad Panso päevad

Täna algavad Eesti teatri- ja muusikamuuseumi traditsioonilised Panso päevad. Nendega tähistatakse lavastaja, näitleja ja teatripedagoogi Voldemar Panso 94. sünniaastapäeva ning pööratakse tähelepanu suurmehe kestvale panusele Eesti teatriloos.

TEADUS

Sadajalgse geenid said läbi uuritud

Teadlased on jõudnud järjekordse tähtsa teetähiseni elusolendite genoomide järjestamise alal. Esimest korda teaduse ajaloos on nüüd lähemalt läbi vaadatud ühe hulkjalgse looma geenistik.


MENU.ERR.EE

Piilu "Lastetoa" laua alla

"Ringvaate" reporter Hannes Hermaküla käis ETV menuka lastesaate võttel ning uuris, mis toimub stuudios, Timmu sees ja laua all.

TOIMETAJA SOOVITAB!

Hiltoni hotelli ehitaja maksab kinni Politseipargi projekteerimise (8)

Tallinn ehitab jälle ümber 2004. aastal põhjalikult renoveeritud Politseiaia pargi. Selle projekteerimiskulud kannab pargi kõrvale ehitatava Hiltoni hotelli rajaja Olympic Entertainment Group.


VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised