AK video: Kross ja Alender liituvad Reformierakonnaga (8) Uuendatud 13:48

Ligi kolm aastat IRL-i ridades aktiivselt Tallinna poliitikas osalenud Eerik-Niiles Kross läheb üle Reformierakonda, nagu ka tema parteikaaslane Yoko Alender.

Samal teemal

Parts: jäi mulje, et Kross ei ole oma valikutes vaba (1)

Isamaa ja Res Publica Liidu aseesimehe ja peaministrikandidaadi Juhan Partsi sõnul jäi talle täna hommikul Eerik-Niiles Krossi põhjendusi Reformierakonda minemise kohta kuulates mulje, et viimane ei ole oma valikutes vaba.

ARVAMUS

Annika Uudelepp: naiste tulekut tipp-poliitikasse pole takistanud valijad, vaid erakonnad

Lõppevasse nädalasse jäi kolm erinevat uudiskildu, mida seob ühine teema. Esimene uudis oli muudatustest valitsuse koosseisus, teine Maailma Majandusfoorumi koostatud soolise võrdõiguslikkuse indeksi tulemustest ja kolmas – tegelikult terve uudistekogum – sellest, et mitu tuntud naist on otsustanud parlamenti kandideerida. Ühine teema on seega naiste osalemine poliitikas.

EESTI UUDISED

AK video: Kross ja Alender liituvad Reformierakonnaga (8) Uuendatud 13:48

Ligi kolm aastat IRL-i ridades aktiivselt Tallinna poliitikas osalenud Eerik-Niiles Kross läheb üle Reformierakonda, nagu ka tema parteikaaslane Yoko Alender.

MAJANDUS

Tallinna Sadamal on parvlaevade ehituslepingud taskus

Tallinna Sadam sõlmis Poola ja Türgi laevatehastega lepingud nelja uue parvlaeva ehitamiseks mandri ja Eesti suursaarte vahelistele liinidele.

VÄLISMAA

Kiiev alustas juurdlust Ukraina sõdurite tulistamises kahtlustatava Vene näitleja suhtes

Ukraina julgeolekuteenistus (SBU) algatas kriminaalmenetluse Vene näitleja Mihhail Poretšenkovi suhtes, keda kahtlustatakse Ukraina vägede tulistamises kuulipildujast.

SPORT

VIDEO | Knicks rikkus LeBroni kojutuleku, Thunderi teinegi superstaar sai vigastada

Korvpalliliigas NBA rikkus New York Knicksi meeskond neljapäeval LeBron Jamesi esimese ametliku kojutulekumängu pärast Miami Heatist lahkumist, kui Knicks suutis Clevelandis 95:90 alistada sealse Cavaliersi.

KULTUUR

Täna avatav fotonäitus viib vaataja vesisesse maailma

Endla Teatrigaleriis Pärnus avatakse täna Andres Adamsoni fotonäitus „Vesine valgus“.

TEADUS

Elurikkuseplahvatus viibis hapnikupuudusel

Kui umbes kahe miljardi aasta eest kujunesid välja senisest palju keerukama rakuehitusega pisiolendid – eukarüoodid ehk päristuumsed, kulus veel umbes miljard aastat, enne kui saabus järgmine erakordselt tähtis evolutsioonisündmus ja tekkis plahvatuslikult juurde uusi hulkraksete olendite liike. Miks aga valitses vahepeal see miljard aastat igavust?


MENU.ERR.EE

"8 mm elu" toob ekraanile Heidy Tamme unustatud muusikavideo: polnud aimugi, et seda veel näha saan

Täna õhtul kell 20.05 jõuab ETV2 ekraanile dokumentaalsari "8 mm elu", mis toob muu hulgas vaatajateni unustamatu videolõigu Heidy Tamme repertuaari kuuluvast "Tantsulaulust".

TOIMETAJA SOOVITAB!

"Pealtnägija" näitas eksperimendi käigus, kui kergelt saab Tallinnas narkootikume kätte (7)

ETV saade "Pealtnägija" proovis koos tudengitega, kui kerge on ilma tutvusteta Tallinna linnas narkootikume hankida, ja leidis ajakirjandusliku eksperdimendi käigus, et uimastid saab kätte samal õhtul esimese ettejuhtuva seltskonna kaudu.


ERR.ee otseülekanded

2. novembril kell 13 - Jalgpall: Tallinna FC Levadia – Jõhvi FC Lokomotiv

Kuula värskeid raadiouudiseid - kliki siia!

VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised