Video: Viljandis saadeti viimsele teekonnale koolitulistamises hukkunud õpetaja

Viljandis saadeti täna viimsele teekonnale koolitulistamises hukkunud Paalalinna kooli õpetaja Ene Sarap.

Samal teemal

Ukraina alustab läbirääkimisi Poola-Ukraina gaasijuhtme ehitamise rahastamise üle

Ukraina peaminister Arseni Jatsenjuk on teinud energia- ja söetööstusministeeriumile ning riiklikule ettevõttele Naftogaz ülesandeks alustada Euroopa Rekonstruktsiooni- ja Arengupangaga (EBRD) ja Euroopa Investeerimispangaga (EIB) läbirääkimisi Poolast Ukrainasse viiva gaasijuhtme ehituse rahastamise üle.

ARVAMUS

Herkel: Eesti poliitikamaastik on sügavalt haige (2)

Ühest kartelliparteist teise jooksuga pole võimalik süsteemi muuta, kuid mingis mõttes muudab see probleemi olemuse ehk kartellisüsteemi absurdsuse paremini nähtavaks, arvab Eesti Vabaerakonna esimees, riigikogu liige Andres Herkel.

EESTI UUDISED

Kuperjanovlased osalevad Leedus õppusel Iron Sword

Täna sõidavad Leetu 33 Kuperjanovi jalaväepataljoni ajateenijat ja tegevväelast, et harjutada koostööd liitlasüksustega.

MAJANDUS

Eestis on töötuse määr euroala keskmisest tunduvalt madalam

Eurotsoonis oli hooajaliselt korrigeeritud töötuse määr tänavu nii augustis kui septembris 11,5%, Eestis aga oli see augusti andmeil 7,7%.

VÄLISMAA

USA-s suri Marysville'i koolitulistamise kolmas ohver

Suri eelmisel nädalal USA Washingtoni osariigis Marysville'is toimunud koolitulistamise kolmas ohver - 14-aastane tütarlaps.

SPORT

VIDEO | LeBron James juhtis Clevelandi Chicagos hooaja esimese võiduni

Korvpalliliigas NBA sai Cleveland Cavaliers reedel tänavuse põhihooaja esimese võidu, kui võõrsil alistati lisaajal 114:108 teine idakonverentsi eeldatav suurfavoriit Chicago Bulls.

KULTUUR

Eesti autorid ei ole rahul uue autoriõiguse seaduseelnõuga (4)

Uue autoriõiguse seaduseelnõuga rahulolematud autorid esitasid justiitsministeeriumile oma pöördumise. Vandeadvokaadi Eeva Mägi sõnul paneb eelnõu kõige ebasoodsamasse olukorda audiovisuaalteoste autorid, sest neilt võetakse ära õigus saada oma töö eest õiglast tasu.

TEADUS

Elurikkuseplahvatus viibis hapnikupuudusel

Kui umbes kahe miljardi aasta eest kujunesid välja senisest palju keerukama rakuehitusega pisiolendid – eukarüoodid ehk päristuumsed, kulus veel umbes miljard aastat, enne kui saabus järgmine erakordselt tähtis evolutsioonisündmus ja tekkis plahvatuslikult juurde uusi hulkraksete olendite liike. Miks aga valitses vahepeal see miljard aastat igavust?


MENU.ERR.EE

Sõpruse Puiestee töötab uue albumi kallal: protsess on olnud meeldivalt sihikindel

Ansamblil Sõpruse Puiestee on tulemas viies kauamängiv album kümnekonna värske ja uue looga. Tekstide autor Mait Vaik kinnitas, et albumi ettevalmistamine on läinud ilma rabelemise või liigse spurdita.

TOIMETAJA SOOVITAB!

Lavly Perling: kogemusele tuginedes julgen väita, et Eestis on prokurör sõltumatu (2)

Valitsus nimetas täna riigi uue peaprokurörina ametisse Lavly Perlingu, kes tõstab olulisena esile prokuratuuri ja politsei koostööd nii riigi kui kohaliku kogukonna tasandil.


ERR.ee otseülekanded

2. novembril kell 13 - Jalgpall: Tallinna FC Levadia – Jõhvi FC Lokomotiv

Kuula värskeid raadiouudiseid - kliki siia!

VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised