;

Estonia kaevanduses juhtus raske tööõnnetus, 2 inimest hukkus Uuendatud 21:43

Estonia kaevanduses toimus täna õhtul raske tööõnnetus, milles hukkus kaks kaevanduse töötajat.

Samal teemal

EL välisministrid jõudsid kokkuleppele Vene sanktsioonide pikendamise osas

Täna Brüsselis toimunud Euroopa Liidu välisministrite erakorralisel istungil jõudsid välisministrid kokkuleppele, et 2014. aasta märtsis kehtestatud sanktsioone Venemaa vastu pikendatakse septembrini, täiendavad isikud sanktsioonide nimekirja esitatakse Euroopa Liidu välisteenistuse poolt nädala jooksul.

ARVAMUS

Lastekaitse liit: laste sildistamine ja halvustamine meedias on taunitav

MTÜ Lastekaitse Liit taunib igasugust laste sildistamist ja halvustamist meedias. Seda on aga eileõhtusest ETV "Pealtnägija" saatest alates kahjuks teinud paljud meediaväljaanded Nissis elava 14-aastase lapsega.

EESTI UUDISED

Perearst: tervislik eluviis aitab ka gripiga paremini toime tulla

Linnamõisa Perearstikeskuse perearst Katrin Martinson ütles, et kuigi gripp on raske haigus, millel on mitmeid tüvesid, aitab tervislik eluviis gripiga paremini toime tulla.

MAJANDUS

Riigi tulud ületasid mullu kulusid

Rahandusministeeriumi andmetel laekus detsembri lõpuks riigile tulusid 7,82 miljardit eurot, kuludeks suunati aasta lõpuks 7,77 miljardit eurot.

VÄLISMAA

Ilvese nõunik kritiseeris Soome avalikus arvamuses levivaid seisukohti Venemaa ja Ukraina kohta

President Toomas Hendrik Ilvese nõunik ja Diplomaatia endine peatoimetaja Iivi Anna Masso kritiseeris YLE-le antud intervjuus Soome avalikus arvamuses levivaid seisukohti Venemaa ja Ukraina kohta.

SPORT

Meeste 20 km võitis Volkov, Lessing sai 10. koha (3)

Otepääl toimuvatel laskesuusatamise Euroopa meistrivõistlustel võitis meeste 20 km tavadistantsi Aleksei Volkov, ajaga 53.23,2.

KULTUUR

Mart Kalm: ühiskond otsib kunstilt kergemaid väljundeid

Akadeemik Mart Kalm, kes asub peagi tüürima Eesti kunstiakadeemiat, rõhutas, et vabade kunstide roll on ühiskonnas erakordselt oluline, sest need teenivad kogu ühiskonda.

TEADUS

Fakte Euroopa sotsiaaluuringust: sisserändajatesse suhtuvad paremini noored, haritud ja jõukamad

Alates 2004. aastast, mil Eesti esimest korda Euroopa sotsiaaluuringus osales, on eestimaalaste hoiakud sisserändajate suhtes muutunud positiivsemaks. Kõige positiivsemalt hinnatakse seejuures sisserändajate mõju kohalikule kultuurielule.

MENU.ERR.EE

ERR.ee video: Egert Milder: lavaline keemia on meil Liisiga väga hea

Liis Lemsalu on tänavusel Eesti Laulul koos ansambli Slippery Slope laulja Egert Milderiga, kes kinnitas, et keemia on neil laval väga hea.

TOIMETAJA SOOVITAB!

Pentagon tahab NATO-le paremaid relvi kui Hiinal ja Venemaal (3)

USA asekaitseminister Robert Work kutsus eile NATO liitlasi üles välja arendama ja tootma innovaatilisemaid relvi ja ütles, et on vaja südikalt tegutseda, et püsida eespool kiiresti relvastust arendavast Hiinast, Venemaast ja teistest riikidest.


VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised