;

Protestipartei meeleavaldus tõi Madridi kesklinna kümned tuhanded inimesed (6) Uuendatud 19:02

Hispaania pealinnas Madridis kogunesid täna kümned tuhanded inimesed meeleavaldusele, mille oli korraldanud vasakpoolne ja kasinuspoliitikavastane protestipartei Podemos.

Samal teemal

Kolm eestlast lõpetasid meeste sprindis kolmandas kümnes (3)

Otepääl toimuval laskesuusatamise EM-il oli meeste 10 km sprindivõistluse peamiseks märksõnaks probleemid ajavõtuga, mis tegid televaatajatel ja online-jälgijatel võistluse vaatamise väga keeruliseks.

ARVAMUS

Anna-Maria Penu: moslemid on pahad (18)

Päev pärast Pariisi: Ärkan. Lülitan sisse arvuti ja loen eestikeelses interneti keskkonnas liigeldes, et moslemid on pahad, moslemid on pahad, moslemid on pahad, võtan lonksu kohvi, moslemid on pahad, sest on laisad ja kasutavad ära Euroopa heaoluühiskondi, mille hüved on siiski mõeldud ainult õigetele eurooplastele.

EESTI UUDISED

Valgamaal meenutati 96 aasta möödumist Paju lahingust

Valgas ja Paju väljadel meenutati 96 aasta möödumist Vabadussõja ühest olulisemast lahingust - Paju lahingust. Valgas keskenduti täna Kuperjanovi rollile ja tema nime kandva jalaväepataljoni arengule.

MAJANDUS

Eesti kosmeetikatootjate hulk aina kasvab

Eestis toodab kosmeetikat juba enam kui 30 ettevõtet ning tegijaid tuleb turule aina juurde. Laia kodumaise kosmeetikavaliku tõestuseks on täna Tallinnas uksed avanud kauplus, mille lettidelt vaid Eesti kosmeetikatööstuse toodangut leiabki.

VÄLISMAA

Moskvas kustutati öö läbi teaduste akadeemia raamatukogus puhkenud põlengut

Moskvas kustutati öö läbi Vene teaduste akadeemia raamatukogu, kus eile hilisõhtul puhkes tulekahju.

SPORT

Kolm eestlast lõpetasid meeste sprindis kolmandas kümnes (3)

Otepääl toimuval laskesuusatamise EM-il oli meeste 10 km sprindivõistluse peamiseks märksõnaks probleemid ajavõtuga, mis tegid televaatajatel ja online-jälgijatel võistluse vaatamise väga keeruliseks.

KULTUUR

Tammsaare kirjanduspreemia võitis Aita Kivi

A.H.Tammsaare nimelise Albu valla kirjanduspreemia žürii valis täna 28. Tammsaare kirjanduspreemia võitjaks kirjanik Aita Kivi raamatu "Keegi teine".

TEADUS

Tehnikaülikooli teadlased töötasid välja unikaalse meetodi nanokiu tootmiseks

Tallinna tehnikaülikool (TTÜ) on välja töötanud unikaalse elektroketruse meetodi, mille abil saab tulevikus toota suurel hulgal ülipeenikest lõnga ehk nanokiudu.

MENU.ERR.EE

Video: Kruuvi Eesti Laul - "Tiiu talu tütreke"

"Kas te teate, milline näeb välja Tiiu talu tütar?," küsib ansambel Kruuv.

TOIMETAJA SOOVITAB!

Pentagon tahab NATO-le paremaid relvi kui Hiinal ja Venemaal (4)

USA asekaitseminister Robert Work kutsus eile NATO liitlasi üles välja arendama ja tootma innovaatilisemaid relvi ja ütles, et on vaja südikalt tegutseda, et püsida eespool kiiresti relvastust arendavast Hiinast, Venemaast ja teistest riikidest.


VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised