Savisaar kaotas kohtuvaidluse teda artiklites mõjuagendiks nimetanud Postimehe vastu Uuendatud 18:05

Ringkonnakohus jättis Keskerakonna esimehe ja Tallinna linnapea Edgar Savisaare hagis Tuuli Kochi ja Postimehe vastu maakohtu otsuse muutmata. Savisaare esindaja kinnitusel minnakse edasi riigikohtusse.

Samal teemal

Galerii: president tunnustas õpetajaid lastele eeskujuks ja sõbraks olemise eest (1)

President Toomas Hendrik Ilveselt said täna presidendi kantseleis 2014. aasta hariduspreemiad teenekad õpetajad Eestimaa erinevatest koolidest. „Teie olete näidanud, et hea kool ja hea haridus on võimalik nii Saaremaal, Ida-Virumaal, Tartumaal kui ka Tallinnas. Kogu Eestis,“ ütles president Ilves preemiate üleandmisel.

ARVAMUS

Triin Toomesaar: räägime poole rohkem!

"Noored Kooli" programmi vilistlane Triin Toomesaar kirjutab, kuidas agressiivsusest – või vihjetest sellele – sai ühel hetkel osa koolielu argipäevast ning kui oluline on konfliktide lahendamise oskus.

EESTI UUDISED

Merivälja kool muudetakse põhikooliks

Tallinna linnavolikogu otsustas Merivälja kooli korraldada 2015. aasta septembrist ümber põhikooliks. Alates 1993. aastast on kool olnud 6-klassiline.

MAJANDUS

Rapla maavalitsus pole nõus pakutud Rail Balticu trassikoridoriga

Eestis on Rail Balticu trass paigas alates Läti piirist kuni Põhja-Raplamaani. Raudtee edasise kulgemise osas tuleb otsus langetada Harju ja Rapla maavanemal. Harjumaal on suusõnalised kokkulepped juba saavutatud, kuid Rapla maavalitsus välja pakutud trassikoridoriga nõus ei ole.

VÄLISMAA

USA-s Kansases kukkus väikelennuk hoonele

USA Kansase osariigis Wichitas kukkus väikelennuk Mid-Continenti lennujaama lennuohutuse treeningkeskuse hoonele: Hukkus vähemalt kaks ja vigastada sai vähemalt neli inimest.

SPORT

Kalev/Cramoga liitus Läti koondislane Rolands Freimanis

BC Kalev/Cramo täiendas oma ridu lätlase Rolands Freimanisega. 2.10 pikk mängumees on kuulunud Läti koondisse aastast 2009 ning pallis eelmisel hooajal Ukrainas Južnõi Himiku ridades.

KULTUUR

Juko-Mart Kõlar: muusika ei ole kiirtoit, mida suust alla ajada

Juko-Mart Kõlar on kultuuriministeeriumi muusikanõunik olnud natuke üle aasta ja sai sinna minnes endale kohe sülle 2015. aastat hõlmava muusika-aasta projekti.

TEADUS

Piima kaanimine ei pruugi alati soovitud kasu tuua (1)

Piima nähakse asendamatu kaltsiumiallikana. Selle keskeas suures koguses joomine ei pruugi aga olla niivõrd kasulik. Enam kui 100 000 rootslase jälgimine näitas, et päevas üle kolme klaasi piima joonud inimesed surid varem ja neil esines sagedamini luumõrasid.


MENU.ERR.EE

Lenny Kravitzi kontsert Tallinnas jääb lõplikult ära

Ameerika laulja Lenny Kravitzi 28. oktoobril Tallinnas Saku Suurhallis toimuma pidanud kontsert jääb lõplikult ära. Kontserdi piletid ostetakse tagasi kolme nädala jooksul.

TOIMETAJA SOOVITAB!

"Pealtnägija" näitas eksperimendi käigus, kui kergelt saab Tallinnas narkootikume kätte (6)

ETV saade "Pealtnägija" proovis koos tudengitega, kui kerge on ilma tutvusteta Tallinna linnas narkootikume hankida, ja leidis ajakirjandusliku eksperdimendi käigus, et uimastid saab kätte samal õhtul esimese ettejuhtuva seltskonna kaudu.


ERR.ee otseülekanded

2. novembril kell 13 - Jalgpall: Tallinna FC Levadia – Jõhvi FC Lokomotiv

Kuula värskeid raadiouudiseid - kliki siia!

VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised