Reformierakond tegi ettepaneku alustada konsultatsioone SDE-le, IRL-ile ja Vabaerakonnale (10) Uuendatud 14:27

Kolmapäeval kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas teha peale esimesi kohtumisi erakondadega ettepaneku konsultatsioonide alustamiseks valitsuskoostööks SDE-le, IRL-ile ja Vabaerakonnale.

Samal teemal

Gulagi muuseumist kõrvaldati viited Stalini kuritegudele (1)

Jossif Stalini aegse Gulagi vangla muuseumi direktor Viktor Šmõrov teatas, et kohalikud ametnikud võtsid kompleksi üle ja eemaldasid kõik, mis viitasid diktaatori kuritegudele.

ARVAMUS

Aivar Hundimägi: Vabaerakonnal on vabadus jääda opositsiooni (9)

Valimistulemuste selgumise järel tundus, et uue valitsusliidu moodustamine läheb ladusalt ning Reformierakonna koalitsioonipartneriteks saavad sotsiaaldemokraadid ja Vabaerakond.

EESTI UUDISED

Reformierakond tegi ettepaneku alustada konsultatsioone SDE-le, IRL-ile ja Vabaerakonnale (10) Uuendatud 14:27

Kolmapäeval kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas teha peale esimesi kohtumisi erakondadega ettepaneku konsultatsioonide alustamiseks valitsuskoostööks SDE-le, IRL-ile ja Vabaerakonnale.

MAJANDUS

Pühapäevane alkoholimüügi keeld Tallinnas lükkub edasi

Tallinna linnavalitsus korraldus keelustada pühapäevane alkoholi jaemüük lükkub edasi, sest kaks alkoholi jaemüügiga tegelevat ettevõtet on korralduse kohtus vaidlustanud ning taotlenud õiguskaitset.

VÄLISMAA

Donbassi kaevanduses plahvatuses hukkunute arv ei ole selge Uuendatud 14:19

Ukraina ülemraada esimees Volodõmõr Groisman teatas täna hommikul, et mässuliste kontrolli all olevas Donetskis asuvas Zasjadko-nimelises söekaevanduses hukkus plahvatuse tagajärjel 32 inimest, täpsustas aga hiljem, et hukkunuid on ainult üks ja 32 inimese saatus ei ole teada.

SPORT

LeBron James möödus skooritabelis heast sõbrast

LeBron James tõusis NBA kõigi aegade skooritegijate tabelis 21. reale, kui Cleveland Cavaliers alistas kodus Boston Celticsi 110:79 (29:16, 32:20, 34:17, 15:26).

KULTUUR

Arvustus: Kuhu kadusid tuvid?

“Kui tuvid kadusid”,
Autor: Sofi Oksanen
Lavastaja: Tiit Palu
Kunstnik: Eugen Tamberg
Muusikaline kujundaja: Toomas Lunge
Teater Vanemuine, esietendus 28. II 2015. a suures majas

TEADUS

Lauri Mälksoo: milline on Venemaa nägemus rahvusvahelisest õigusest?

Venemaal rõhutatakse rahvusvahelise õiguse kontekstis riigi suveräänsust ja mitte inimõiguseid, demokraatiast rääkimata. Viimasel ajal on seal levima hakanud ka idee, et Venemaa on eraldiseisev tsivilisatsioon, mitte aga osa Euroopast.

MENU.ERR.EE

Marjo Näkki Soome euroloost: olen uhke oma rahva üle

Soome saatkonna pressi- ja kultuurinõunik Marjo Näkki on rõõmus, et Soomet esindab tänavusel Eurovisioonil vaimupuuetega inimeste ansambel Pertti Kurikan Nimipäivät (PKN).

TOIMETAJA SOOVITAB!

Ergma: Reinsalu ja Parts peaksid mõtlema, kas tasub IRLi juhtidena jätkata (5)

IRLi esimees Urmas Reinsalu ütles pärast fraktsiooni eestseisuses toimunud arutelu, et ta võtab erakonna kehvade valimistulemuste eest vastutuse. Endise riigikogu esimehe Ene Ergma sõnul peaksid nii Urmas Reinsalu kui ka Juhan Parts tõsiselt mõtlema, kas neil tasuks parteijuhtidena jätkata.


VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised