Küsimus NATO peasekretärile: mis juhtub, kui Venemaa röövib 12 Eesti piirivalvurit? (6)

NATO peasekretär Jens Stoltenberg vastas Kanada visiidi käigu erinevatele julgeolekuküsimustele, muuhulgas ka sellele, mis juhtub, kui Venemaa röövib Eston Kohveri juhtumile sarnaselt näiteks 12 Eesti piirivalvurit.

Yle | Risto Vuorinen: Savisaare taandumine loob Eestisse radikaalse vene partei (23)

Edgar Savisaare eemaldumine Keskerakonna juhtimisest tekitab Eestisse vene vähemuse huve kaitsva keelepõhise erakonna, väidab Soome avaõigusliku ringhäälingu Yle Eesti korrespondent Risto Vuorinen oma arvamusartiklis.

ARVAMUS

Mari-Liis Jakobson: kas Eesti vajaks kasvumootori- ja ääremaaministrit? (3)

Juba neljandat nädalat järjest on põhjust pühendada päevakommentaar koalitsiooniläbirääkimistele. Ja kuigi teema on oluline ja väärib kajastust, pole kommenteerija elu sugugi lihtne, sest infot selle kohta, mida läbirääkimistel arutatakse, on napilt.

EESTI UUDISED

Tartumaal leiti kulupõlengualalt põletushaavadega hukkunud inimene

Täna pealelõunat leiti Tartumaal Konguta vallas Majala külas, elumaja tagant, vanema mehe põletushaavadega surnukeha. Hukkunut ümbritses põlenud pinnas.

MAJANDUS

Ettevõtluskõrgkool Mainor kavatseb sügisel avada start-up ettevõtluse õppe (1)

Kui eelmisest sügisest õpetatakse Estonian Business School-is iduettevõtete juhtimist valikmoodulina, siis Mainor käivitab täiemahulise eriala, kus õppetöö on otseselt seotud õpilase enda ettevõtte loomisega.

VÄLISMAA

Küsimus NATO peasekretärile: mis juhtub, kui Venemaa röövib 12 Eesti piirivalvurit? (6)

NATO peasekretär Jens Stoltenberg vastas Kanada visiidi käigu erinevatele julgeolekuküsimustele, muuhulgas ka sellele, mis juhtub, kui Venemaa röövib Eston Kohveri juhtumile sarnaselt näiteks 12 Eesti piirivalvurit.

SPORT

Avaseti võitnud Kanepi pidi Wozniacki paremust tunnistama (1)

Miamis toimuval WTA tenniseturniiri kolmandas ringis kaotas Kaia Kanepi (WTA 51) 6:4, 1:6, 3:6 Taani esindajale Caroline Wozniackile.

KULTUUR

Video ja laureaatide täisnimekiri: rahvusooperis Estonia jagati Eesti teatri aastaauhinnad (3) Uuendatud 21:23

Eesti Teatriliit annab alates 1961. aastast välja Eesti teatri aastaauhindu. Auhindu antakse välja kord aastas, rahvusvahelisel teatripäeval, 27. märtsil. Igale laureaadile antakse üle klaasikunstnik Ivo Lille loodud Theodori silm ning rahaline preemia.

TEADUS

Doktoritöö: agressiivseima ajukasvaja mõistatus

Tuvastamise järel inimesele tavaliselt vaid aasta jagu elupäevi jätva multiformse glioblastoomi tõhusamaks raviks tuleks mõjutada nii kasvaja rakke, tüvirakke kui ka mikrokeskkonda.

MENU.ERR.EE

Galerii: Teatriauhindade gala Estonias

Reede õhtul Estonia teatris toimunud auhinnagalal andis teatriliit välja Eesti teatri aastaauhindu.

TOIMETAJA SOOVITAB!

"Pealtnägija": Noored Eesti modellid vallutavad moenädalate lavasid (1)

Märtsi alguses lõppenud Pariisi, Londoni, New Yorgi ja Milano moenädalal osalenud Eesti modellideta ei saa läbi Gucci, Prada, Chanel, Louis Vuitton ega ükski teine tippdisainer.


VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised