;

Mehhiko sünnitusmaja plahvatusest eluga pääsenud imikutele tuleb teha DNA-testid

Mehhiko pealinna sünnitusmaja plahvatusest eluga pääsenud üheksa vastsündinu puhul tuleb läbi viia DNA-testid, et nad oma õigete vanematega taas kokku viia.

Samal teemal

Markantseim näide arengufondi raha sihitust kasutamisest: Happy Hour ja 100 pudelit õlut

Eile avaldatud arengufondi majandamistehingute auditi järgi ei kasutanud endine arengufondi juhatuse esimees Tõnis Arro riigieelarvelisi vahendeid alati sihipäraselt.

ARVAMUS

Anna-Maria Penu: moslemid on pahad (12)

Päev pärast Pariisi: Ärkan. Lülitan sisse arvuti ja loen eestikeelses interneti keskkonnas liigeldes, et moslemid on pahad, moslemid on pahad, moslemid on pahad, võtan lonksu kohvi, moslemid on pahad, sest on laisad ja kasutavad ära Euroopa heaoluühiskondi, mille hüved on siiski mõeldud ainult õigetele eurooplastele.

EESTI UUDISED

RÜE sünnipäeval lahkusid erakonnast aseesimees ja juhatuse liige (2)

Täna teatasid Kristiina Ojulandi juhitava Rahva Ühtsuse Erakonna (RÜE) aseesimees Peeter Reemann ja juhatuse liige Imre Termonen erakonnast välja astumisest.

MAJANDUS

Eesti kosmeetikatootjate hulk aina kasvab

Eestis toodab kosmeetikat juba enam kui 30 ettevõtet ning tegijaid tuleb turule aina juurde. Laia kodumaise kosmeetikavaliku tõestuseks on täna Tallinnas uksed avanud kauplus, mille lettidelt vaid Eesti kosmeetikatööstuse toodangut leiabki.

VÄLISMAA

Mehhiko sünnitusmaja plahvatusest eluga pääsenud imikutele tuleb teha DNA-testid

Mehhiko pealinna sünnitusmaja plahvatusest eluga pääsenud üheksa vastsündinu puhul tuleb läbi viia DNA-testid, et nad oma õigete vanematega taas kokku viia.

SPORT

Kõik neli eestlast lõpetasid meeste sprindis kolmandas kümnes, parim oli Kõiv (3)

Otepääl toimuval laskesuusatamise EM-il oli meeste 10 km sprindivõistluse peamiseks märksõnaks probleemid ajavõtuga, mis tegid televaatajatel ja online-jälgijatel võistluse vaatamise väga keeruliseks.

KULTUUR

Tammsaare kirjanduspreemia võitis Aita Kivi

A.H.Tammsaare nimelise Albu valla kirjanduspreemia žürii valis täna 28. Tammsaare kirjanduspreemia võitjaks kirjanik Aita Kivi raamatu "Keegi teine".

TEADUS

Tehnikaülikooli teadlased töötasid välja unikaalse meetodi nanokiu tootmiseks

Tallinna tehnikaülikool (TTÜ) on välja töötanud unikaalse elektroketruse meetodi, mille abil saab tulevikus toota suurel hulgal ülipeenikest lõnga ehk nanokiudu.

MENU.ERR.EE

Video: Kruuvi Eesti Laul - "Tiiu talu tütreke"

"Kas te teate, milline näeb välja Tiiu talu tütar?," küsib ansambel Kruuv.

TOIMETAJA SOOVITAB!

Pentagon tahab NATO-le paremaid relvi kui Hiinal ja Venemaal (4)

USA asekaitseminister Robert Work kutsus eile NATO liitlasi üles välja arendama ja tootma innovaatilisemaid relvi ja ütles, et on vaja südikalt tegutseda, et püsida eespool kiiresti relvastust arendavast Hiinast, Venemaast ja teistest riikidest.


VIIMASED 30 UUDIST

Viimase 24h uudised