Teetööd muudavad liikluskorraldust

(Foto: Siim Lõvi /ERR)
16.05.2016 6:44
Rubriik: Eesti

Teetööde tõttu on mitmel pool üle Eesti muudatusi liikluskorralduses.

Viadukti remonttöödeks kehtestatakse kiiruspiirang Harju maakonnas Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel Vaida jalakäijate viaduktil. 16. maist kuni 20. maini on suletud Tallinna–Tartu sõidusuund, liiklus suunatakse ajutiselt Tartu-Tallinna sõidusuunale.

Harju maakonnas Tallinna ringteel alustatakse Juuliku liiklussõlme ehitustöid. Alates tänasest toimuvad raadamistööd Vääna jõe ja Karjavärava viadukti vahelisel alal, kuid täiendavaid piiranguid esialgselt ei seata.

Harju maakonnas Laagri–Harku maanteel Laagris toimub kaablipaigaldus. Tööd toimuvad tee kõrval ja kiirust ei piirata.

Harju maakonnas Jõelähtme–Kemba maanteel Postijaama teel toimub kommunikatsioonide ehitus. Tööd toimuvad tee kõrval ja kiirus on piiratud.

Harju maakonnas Vardja–Ravila maanteel Ravilas tehakse piirdetöid. Üks sõidusuund on suletud. Töötsoonis on kiirus piiratud.

Teekatte pragusid remonditakse Harju maakonnas Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel Jüri–Aruvalla lõigul.

Truubiremondiks suletakse liiklusele 16. maist kui 18. maini Tartu maakonnas Ulila–Võllinge maantee Teilma külas. Ümbersõit on korraldatud Ulila–Ridaküla–Kaimi–Rämsi kaudu, teekond pikeneb 900 meetri võrra.

Tartu maakonnas tehakse haljastustöid ja ehitatakse teepeenraid. Tööd toimuvad tee kõrval ja kiirus on piiratud Elva–Puhja maanteel Elva–Metsalaane lõigul ja Jõhvi–Tartu–Valga maanteel Vapramäe–Elva lõigul.

Tartu maakonnas Tallinna–Tartu–Võru–Luhamaa maanteel Ilmatsalus tehakse geoloogilisi uuringuid. Töötsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Tartu maakonnas Tartu–Ilmatsalu–Rõhu maanteel Ilmatsalu–Rõhu lõigul alustatakse kruusatee remondiga. Töötsoonis on kiirus piiratud.

Truupide ehituseks suletakse liiklusele täna kell 12-20 ja homme kell 8-20 Järva maakonnas Parasi–Põikva–Rassi maantee Põikva–Rassi lõigul. Ümbersõit on korraldatud Põikva–Pikkmetsa maantee kaudu, teekond pikeneb kahe kilomeetri võrra.

Järva maakonnas Jägala–Käravete maanteel Kärevetes alustatakse ristmiku ümberehitamist, kergliiklustee ehitust ning sõiduteele ohutussaarte rajamist. Töötsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Järva maakonnas Ambla–Tamsalu maanteel Amblas alustatakse kergliiklustee ehitust ning sõiduteele ohutussaarte rajamist. Töötsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Viljandi maakonnas Mudiste–Tääksi maanteel alustatakse teeremondiga ning töötsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Viljandi maakonnas Imavere–Viljandi–Karksi-Nuia maanteel Mustivere külas tehakse geoloogilisi uuringuid. Töötsoonis on kiirus piiratud.

Viljandi maakonnas Tohvri teel alustatakse pindamisega. Töötsoonis on kiirus piiratud.

Põlva maakonnas Puskaru–Väimela maanteel Raistes alustatakse teeremondiga. Töö on liikuva iseloomuga ja töötsoonis on kiirus piiratud.

Põlva maakonnas Uniküla–Vastse-Kuuste maanteel Lootvinas puhastatakse kraave. Töötsoonis on kiirus piiratud.

Ida-Viru maakonnas Vanaküla–Kohtla jaama maanteel toimuvad asfalteerimistööd. Üks sõidusuund on suletud ja liiklust reguleeritakse eesõigusmärkidega.

Ida-Viru maakonnas alustatakse Iisaku ristmiku ümberehitust. Töötsoonis on kiirus piiratud Iisaku–Tudulinna–Avinurme maanteel ja Tärivere–Iisaku maanteel.

Pärnu maakonnas Tallinna–Pärnu–Ikla maanteel Häädemeeste–Ikla lõigul asfalteeritakse teed ja üks sõidusuund on suletud ja liiklust reguleeritakse. Töötsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Pindamistööd toimuvad Pärnu maakonnas Tõlla–Kamali maanteel ja Uulu–Laadi maanteel.

Jõgeva maakonnas Simuna–Vaiatu maanteel alustatakse pindamistöödega. Töötsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Rapla maakonnas Vändra–Lokuta–Lelle maanteel on raudtee remonditööde tõttu ajutiselt välja lülitatud Eidapere alevikus asuva raudteeülesõidu foorid. Liiklejatel on vaja raudtee ületamisel olla väga tähelepanelik ja juhinduda ajutistest liiklusmärkidest.

Lääne maakonnas Palivere–Oonga maanteel Kirna–Martna lõigul toimub kommunikatsioonide ehitus. Töötsoonis on kiirus piiratud.

Pindamistööd toimuvad Lääne-Viru maakonnas Viru-Jaagupi–Simuna maanteel Aruküla lõigul ja Koeravere–Viru-Jaagupi maanteel.

Pindamistöidd tehakse Saare maakonnas Metsküla–Meiuste maanteel ning Laadjala–Karja maanteel. Töödetsoonis on kehtestatud kiirusepiirang.

Piirdetöid tehakse Lääne-Viru maakonnas Tapa–Lehtse–Jäneda maanteel ning töötsoonis piiratakse kiirust ainult tööde tegemise ajal.

Toimetas
Marek Kuul

Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}

Teade toimetusele edastatud

Sellelt Ip-aadressilt on ligipääs piiratud

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Kommenteerimine on lubatud registreeritud kasutajatele!Olete sisseloginud kui {{userAlias}}
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Autendi ja kommenteeri ID-kaardiga.
Lisa uus kommentaar